O nasObsłużyliśmy ponad 60,000 użytkowników od 2014

Rhinocamera stała się jednym z czołowych sprzedawców fotograficznych w Europie; posiadamy w ofercie najbardziej pożądane i popularne produkty wiodących marek w branży. Obsłużyliśmy ponad 60,000 użytkowników od 2014 roku Rhinocamera stale rośnie w siłę dzięki swojej ogromnej ofercie fotograficznej oraz konkurencyjnym cenom. Jeśli chodzi o fotografię Rhinocamera jest Twoim punktem kompleksowej obsługi.

Kim jesteśmy


Rhinocamera która została założona w 2010 roku i od tamtego czasu stale się rozwija. Ciągły wzrost umożliwił składowanie większej ilości zapasów i co ważniejsze oferowanie niezwykle konkurencyjnych cen. Nasz model biznesowy jest bardzo zbliżony do innych i polega na kupowaniu dużych ilości produktów w niskiej cenie jednostkowej; na tle innych firm wyróżnia nas jednak fakt że staramy się te oszczędności przekazać bezpośrednio konsumentom. Pozwala to nam budować dużą bazę lojalnych klientów którzy wiedzą że pożądane przez nich produkty zawsze będziemy oferować w możliwie najlepszej cenie.

Firma posiada jeden cel - stałe zapewnianie konkurencyjnych cen przy jednoczesnym gwarantowaniu wysokiej jakości obsługi. Nasza wizja wiąże się z ciągłym rozwojem aby w efekcie zostać europejskim numerem jeden w sprzedaży sprzętu fotograficznego przy jednoczesnym upewnianiu się że nasi klienci są pierwszorzędnym celem.

Informujemy o dokładnym stanie magazynów


Możesz zobaczyć stan magazynu i mieć pewność że posiadamy dany produkt


Będąc naszym klientem jesteś w centrum naszej uwagi

Co nas wyróżnia?

1. Konkurencyjne ceny - dążymy do tego aby ceny wszystkich naszych produktów zachowały konkurencyjność; wszelkie oszczędności wynikające z zakupu dużych ilości produktów mają swoje odzwierciedlenie w ich końcowej cenie aby nasi lojalni klienci zawsze byli zadowoleni.

2. Natychmiastowe odpowiedzi - wierzymy że odpowiedzi na pytania powinno się uzyskiwać natychmiastowo. Wiele firm zastrzega sobie 24 godziny na odpowiedź ale nie my - posiadamy doradców którzy są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania w ciągu kilku sekund dzięki naszemu systemowi czatu na żywo. Znajduje się on w prawym dolnym rogu każdej strony i jest dostępny w standardowych godzinach pracy biura.

3. Wysoki poziom obsługi klienta - będąc klientem jesteś w centrum naszej uwagi. Skupiamy się na tym aby zapewniać pożądane produkty w odpowiedniej cenie i czasie ponieważ zadowolenie klientów jest naszym priorytetem.

4. Rzeczywisty stan magazynu - niektóre strony rozróżniają tylko dwie opcje: „w magazynie” i „brak” a szczerze mówiąc wygląda to tak jakby „brak” nie występował nigdy. My z drugiej strony zapewniamy przejrzystość: możesz zobaczyć dokładną ilość produktów które posiadamy w magazynie co pozwala Ci również określić czy coś wciąż będzie dostępne w najbliższej przyszłości aby uniknąć ewentualnego rozczarowania. Za każdym razem gdy ktoś złoży zamówienie poziom magazynowy zostaje automatycznie zredukowany - przejrzystość przy zakupach ma kluczowe znaczenie.

5. Bezpieczeństwo - większość firm sprawdza zabezpieczenia swoich stron raz w tygodniu lub nawet raz w miesiącu; my robimy to codziennie aby mieć 100% pewności że jest ona bezpieczna w użytkowaniu. Dzięki pomocy Comodo wiodącego dostawcy zabezpieczeń internetowych nasza strona jest chroniona przez technologię SSL co oznacza pełną ochronę Twojej prywatności i transakcji.

Bezpieczna płatność

Bezpieczna płatność

Bezpieczna transakcja

Bezpieczna transakcja

Darmowa i szybka dostawa

Bezpieczna płatność
Customer Reviews