Kontakt

Jakiś problem? Spróbuj skorzystać z naszego interaktywnego działu pomocy technicznej lub zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami. W przeciwnym razie istnieje kilka sposobów na kontakt z naszymi doświadczonymi zespołami sprzedaży i obsługi klienta.

 

Obsługa klienta:

Poniedziałek: 10:00 - 18:00 

Wtorek: 10:00 - 18:00 

Środa: 10:00 - 18:00

Czwartek: 10:00 - 18:00

Piątek: 10:00 - 17:00 

Sobota i Niedziela: Nieczynne

Live Chat

Czat na żywo

Posiadamy system czatu na żywo aby niezwłocznie służyć pomocą. Kliknij tutaj aby porozmawiać z jednym z naszych doradców lub kliknij w Czat na żywo Rhinocamera w dolnym prawym rogu strony.

Uruchom czat na żywo »

By Email

Za pomocą e-mail

Jeśli chcesz się z nami skontaktować za pomocą poczty e-mail prześlij wiadomość na adres info@rhinocamera.pl lub wybierz jeden z następujących tematów i kliknij w łącze:

W przypadku pytań ogólnych i posprzedażnych kliknij tutaj. »

By Phone

Telefonicznie

Jesteśmy biznesem internetowym w najczystszym tego słowa znaczeniu co oznacza że nie posiadamy drogiego w utrzymaniu call center i nasze ceny mogą pozostać konkurencyjne. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy zalecamy kontakt przez czat na żywo - nasi doradcy z pewnością odpowiedzą w ciągu kilku sekund. Jeśli jednak uważasz że odpowiedź na swoje pytanie możesz uzyskać wyłącznie przez telefon prosimy o kontakt pod numerem podanym poniżej - pamiętaj jednak że może się to wiązać z pewnym opóźnieniem szczególnie w godzinach szczytu.

+48 918 871 011 »

Returns Info

Za pomocą e-mail

Jeśli chcesz zwrócić wadliwy lub niechciany produkt w pierwszej kolejności prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt z naszym działem zwrotów a prześlemy Ci formularz zwrotu.

Kontakt z działem zwrotów »

Adres pocztowy: Rhinocamera ul. Niemierzyńska 7/U1 71-436 Szczecin

Bezpieczna płatność

Bezpieczna płatność

Bezpieczna transakcja

Bezpieczna transakcja

Darmowa i szybka dostawa

Bezpieczna płatność