Bezpieczne zamawianie

Prices

Cennik Naszej Strony

Wszystkie ceny na naszej stronie obejmują dostawę w dowolne miejsce na terenie Polska, co oznacza, że klient płaci jedynie kwotę z naszej oferty i otrzymuje produkt. W przeciwieństwie do konkurencji u nas nie ma żadnych ukrytych kosztów, takich jak opłaty celne czy podatki. Nasz cennik jest przejrzysty, płacisz jedynie cenę przedstawioną w ofercie na stronie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Prosimy mieć na uwadze, że nie naliczamy dodatkowych kosztów w przypadku pozostałych krajów UE, niemniej jednak dostawa poza Polska zajmie nieco więcej czasu.

Bezpieczna strona internetowa

Rhinocamera traktuje kwestie bezpieczeństwo bardzo poważnie - podczas gdy większość sklepów internetowych posiada jedną warstwę zabezpieczeń my korzystamy z dwóch. Usługa Web Inspector jest bardzo podobna pod względem ochrony danych klienta ale także silnie skupia się na zabezpieczaniu strony przed złośliwymi atakami. Web Inspector gwarantuje również wiarygodność strony internetowej a dzięki dwóm warstwom zabezpieczeń klienci mogą być pewni że odwiedzając Rhinocamera nic im nie grozi. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie www.webinspector.com

Web Inspector


Bezpieczne płatności kartą

Wszystkie płatności kartami kredytowymi i debetowymi za pośrednictwem strony internetowej muszą przejść przez weryfikację Visa lub MasterCard. Kontrola ta chroni klienta przed oszustwami online i zabezpiecza go przed brakiem dostawy tym samym sprawiając że z transakcją nie wiąże się żadne ryzyko. Chroni to także nas sprzedawców przed wszelkimi kradzionymi kartami dzięki czemu możemy niezwłocznie wysyłać zamówienia nie martwiąc się że nie jesteś prawidłowym kupującym.

Verified By Visa

Płatność natychmiastowa

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania akceptujemy również płatności natychmiastowe które posiadają 100% gwarancję. Aby móc korzystać z tej metody płatności Rhinocamera musiała przejść szereg rygorystycznych kontroli naszej firmy i usług co w praktyce oznacza kolejną wolną od ryzyka i w pełni chronioną metodę płatności dla klientów. Jesteśmy również w pełni chronieni ponieważ w przypadku tej metody jeszcze nigdy nie doszło do oszustwa dlatego zamówienia możemy wysyłać zaraz po otrzymaniu potwierdzenia wykonania przelewu bez czekania na dotarcie pieniędzy do naszego banku.


Returns Info

Przelew bankowy

Płatności przelewem bankowym wiążą się z dodatkową opłatą w wysokości 65 zł która zostanie automatycznie doliczona do Twojego koszyka w przypadku skorzystania tej metody. Po przesłaniu zlecenia otrzymasz kupon z naszymi danymi bankowymi i numerem referencyjnym zamówienia który musi zostać podany w tytule przelewu abyśmy mogli odpowiednio zaksięgować Twoją płatność. Przelewy bankowe docierają zazwyczaj w ciągu 48 godzin po czym od razu wysyłamy zamówienie. Prosimy jednak pamiętać że opłata transakcyjna jest bezzwrotna.

Returns Info

American Express

Płatności kartami American Express wiążą się z dodatkową opłatą w wysokości 2.5% która zostaje doliczona do końcowego rachunku po wybraniu tej metody. Prosimy pamiętać że ta opłata transakcyjna jest bezzwrotna.

Bezpieczna płatność

Bezpieczna płatność

Bezpieczna transakcja

Bezpieczna transakcja

Darmowa i szybka dostawa

Bezpieczna płatność
Customer Reviews