Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa jest przewidziana dla każdego zamówienia powyżej 100 euro. Szybkość dostawy zależy od lokalizacji, obszary miejskie mają większe szanse na dostawę na początku przewidywanego terminu dostawy, podczas gdy obszary wiejskie pod koniec tego terminu. Czas dostawy wynosi od pięciu do siedmiu dni roboczych, data wysyłki jest zależna od metody płatności, płatności natychmiastowe (karta kredytowa, IBP, Amex) są wysyłane w ciągu 1 dnia roboczego.

Przelew bankowy wysyłka nastąpi po rozliczeniu płatności, co trwa od 1 do 3 dni roboczych. Prosimy pamiętać, że nie oferujemy wysyłki za pobraniem. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą, podając dostępne przedziały czasowe, o ile dotyczy. Nie oferujemy usługi dostawy za pobraniem. .


Rapid Delivery

Szybka dostawa

Szybka dostawa odbywa się w ciągu 48 godzin zgodnie z tabelą dostaw po prawej stronie; nie obejmuje to weekendów. Musisz złożyć swoje zamówienie przed 13:00 aby zakwalifikować się do dostawy w ciągu 48 godzin; pamiętaj że jeśli mieszkasz w jakimś odległym miejscu jak np. Cypr lub Matla dostawa może zająć 72 godziny.

Data wysyłki jest zależna od wybranej metody płatności; płatności natychmiastowe (karta kredytowa Trustly IBP Amex) gwarantują wysyłkę tego samego dnia jeśli zamówienie zostało złożone przed godziną 13:00 lub następnego dnia roboczego w przypadku późniejszych zamówień. Zamówienia opłacone przelewem bankowym będą wysyłane po otrzymaniu płatności. Prosimy zwrócić uwagę że szybka dostawa nie dotyczy metody płatności przy odbiorze.


Other Countries

Inne państwa

Wysyłamy swoje produkty do wszystkich państw europejskich poza Norwegią i Szwajcarią bez dodatkowych kosztów. Jeśli składasz zamówienie z innego kraju zapoznaj się z tabelą po prawej stronie informującą o dodatkowym czasie który należy doliczyć do powyższej tabeli:

+1 dzień

Finlandia Estonia Luksemburg Słowacja Węgry Rumunia Republika Czeska Bułgaria

+2 dni

Łotwa Grecja Słowenia Serbia Chorwacja Bośnia i Hercegowina Litwa Albania Macedonia Czarnogóra

+3 dni

Cypr Malta


Delivery Information

Informacje o dostawie

Zamówienia złożone w weekendy są przetwarzane w poniedziałki; kurierzy nie odbierają paczek w weekendy. Jeśli chcesz skorzystać z możliwości dostawy w sobotę skontaktuj się z nami aby uzyskać dodatkowe informacje.

Wszystkie zamówienia z darmową przesyłką są wysyłane w ciągu 24 godzin a wszystkie zamówienia w opcji szybkiej dostawy są wysyłane tego samego dnia jeśli zostały złożone przed godz. 13:00 lub następnego dnia roboczego jeśli były złożone po godz. 13:00; dostawy realizowane są ubezpieczoną przesyłką kurierską co gwarantuje dostarczenie produktu w nieskazitelnym stanie. Polityka dostaw może mieć zastosowanie wyłącznie do elementów które w momencie składania zamówienia były oznaczone jako dostępne.

Wyjątki: W połączeniu z MasterCard Visa oraz American wszystkie zamówienia opłacane za pomocą karty kredytowej muszą przed wysyłką przejść kontrole bezpieczeństwa - jeśli Twoje zamówienie nie przejdzie takiej kontroli skontaktujemy się z Tobą w celu zweryfikowania informacji o zabezpieczeniach co może prowadzić do opóźnień w wysyłce zamówienia. Zamówienia opłacane za pomocą jakiekolwiek innej formy płatności nie będą podlegały tym kontrolom bezpieczeństwa.

Bezpieczna płatność

Bezpieczna płatność

Bezpieczna transakcja

Bezpieczna transakcja

Darmowa i szybka dostawa

Bezpieczna płatność